ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale plotkarskie czy czasopisma tworzone są w głównej mierze o modzie damskiej oraz są ze wsazaniem dla czytelniczek. Dlaczego tak jest skoro moda męska jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęto że moda stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są skłonni do pogawędek na temat garderoby czy wyglądu. Damy uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi zdobyczami. Rozsiewając plotki przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju miewa się dobrze? Znawcy mówią że największym problemem polskich marek jest sposób prezentowania ubrań w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących odstrasza nieraz stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie nie patrząc na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zadajmy sobie pytanie o najważniejszą rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w swojej kolekcji każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, jak mówią koniecznie granatowa oraz czarna. Kolejną taką rzeczą jest marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy bez wątpienia na każdą okazję!
Finalną niezbędną rzeczą są modne buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki