slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe terminy charakteryzujące typową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina oraz wyglad. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich doznań pragną panie? Czego nie tolerują? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak widzi siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie ze stron? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednakże nie akceptują zachowania na zabój oddanego „sługi”. Jak często mawiają z jednej strony pragną czułości, zaangażowania w uczuciach, jednak z drugiej strony w sekrecie marzą o tym by obecny facet od czasu do czasu stawiał opory, był nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom też kochają zdobywać, bo czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a co dopiero więź czy atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom wyjątkowych dam? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Zadbaj o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, żeby pamiętać które z nich bywają najistotniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, nawyk bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację trzeba podtrzymywać często małymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później po prostu wygasa. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna